W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt pod numerem:

+48 723 007 997

Co robimy?

Dzięki specjalistycznej wiedzy i jakościowym produktom Lajac zapewnia czyste powietrze w przemyśle wielu ludziom. Poprzez efektywny odzysk energii, zarówno Lajac jak i jego Klienci, wspólnie przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju globalnego myślenia środowiskowego.

Praca w zanieczyszczonym środowisku jest szkodliwa dla układu oddechowego człowieka i płuc oraz może wywoływać reakcje alergiczne. Lajac posiada szerokie doświadczenie w zakresie produktów i systemów dla przemysłowego oczyszczania powietrza i odpylania. Lajac dostarcza orurowanie, węże, zawory i zasuwy, wentylatory, odciągi punktowe, wentylatory wysokociśnieniowe, jednostki ssące wysokiego podciśnienia, filtry mgły olejowej i produkty certyfikowane ATEX.

Nasze obszary działalności:

     pył, kurz, i odpylanie wiórów
     dymy spawalnicze
     separacja mgły olejowej
     separacja w środowisku wybuchowym

Nasz rynki:

Jesteśmy reprezentowani w Skandynawii, Niemczech, Polsce, Beneluksie, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii i Finlandii. Naszym celem jest globalny rozwój poprzez poszerzanie zakresu produktów i zwiększanie udziału w rynkach, gdzie zawsze jesteśmy skupieni na naszych Klientach. Lajac jest dystrybutorem w Szwecji firmy JKF Industri AS i jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców systemów i produktów do odpylania.

Od momentu założenia, Lajac ciągle rozwija technologie i produkty wraz z rozwojem wysokich własnych kompetencji. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów z krawędzią pod opaskę, który to rodzaj orurowania jest w dużym stopniu dostarczany w Szwecji od długiego czasu. Dzięki wytrzymałej stali i rurom laserowo spawanym nasze produkty utrzymują wysoką jakość. Kolana Lajac posiadają duży promień, dzięki czemu uzyskuje się mniejszą ścieralnośc systemu instalacji i zwiększa efektywność przy jednoczesnym obniżeniu poziomu szumów. Jedną z większych zalet systemu orurowania z krawędzią pod opaskę jest możliwość wykonania krawędzi po ucięciu do innych pożądanych długości, różnych od standardowych 0,5 1 lub 2m.sommar