Instalacje przemysłowe

LAJAC jest firmą techniczną zorientowaną na klienta w zakresie systemów filtracyjnych pyłów w zakładach produkcyjnych. Należą do nich szeroko pojęte instalacje odkurzania przemysłowego (tzw. wysokiego podciśnienia) oraz instalacje odpylania przemysłowego (tzw. niskiego podciśnienia).

Oferujemy wszystko, od analizy, pomiaru, planowania po kompletnie wykonaną instalację. Możemy również zaoferować korzystne umowy serwisowe zapewniające bezpieczną, bezproblemową i bezpieczną eksploatację w czasie.

Schemat instalacji przemysłowych Lajac

ODKURZACZE CENTRALNE DLA PRZEMYSŁU, PRODUKCJI I WARSZTATÓW

Większość firm produkcyjnych i warsztatów boryka się z wyzwaniami związanymi z pyłem i pozostałościami produktów w produkcji. Jest to nieunikniony element codziennego życia firm produkcyjnych i warsztatów, dlatego niezbędny jest odkurzacz centralny, który potrafi usunąć kurz i pozostałości produktów.

Dzięki centralnemu odkurzaczowi firmy LAJAC problemy z kurzem i pozostałościami produktów można łatwo rozwiązać, odkurzając bezpośrednio u źródła lub szybko i skutecznie sprzątając miejsce pracy. Oznacza to, że firma uzyskuje czyste i atrakcyjne środowisko produkcyjne z bardziej produktywnymi pracownikami na końcu.

Odkurzacze przemysłowe Lajac

CENTRALNY ODKURZACZ DO PYŁU BETONOWEGO, PRZEMYSŁU METALOWEGO, ENERGETYKI, PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO ITP.

Przez wiele lat firma LAJAC zbudowała duże i ważne doświadczenie, które wykorzystujemy przy planowaniu projektów i wymiarowaniu systemów odkurzaczy. Nasze rozwiązania z odkurzaczami centralnymi pozwalają na utrzymanie czystego środowiska pracy na obszarach produkcyjnych, w warsztacie itp.

Firma LAJAC jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców systemów centralnego odkurzania z instalacjami dla kilku największych i wiodących szwedzkich firm produkcyjnych. Jeśli więc wybierzesz od nas odkurzacz centralny, otrzymasz nie tylko odkurzacz, który poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami porządkowymi.

Otrzymujesz również wysoką jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu, co oznacza, że odkurzacz centralny może służyć przez wiele lat. Pracujemy wyłącznie z rozwiązaniami odkurzaczy skierowanymi do przemysłu, produkcji i warsztatów, dzięki czemu zbudowaliśmy dużą bazę doświadczeń, z której korzystają nasi klienci.

 

Odkurzacze przemysłowe LajacOdkurzacz przemysłowy Lajac

SYSTEMY ODPYLANIA PRZEMYSŁOWEGO DLA PRZEMYSŁU I WARSZTATÓW FIRMY LAJAC

Czy Twoja firma potrzebuje nowego i wydajnego odciągu dla swojego warsztatu lub obszaru produkcyjnego? A może rozbudowa i optymalizacja istniejącego rozwiązania? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. W LAJAC możemy pomóc we właściwym odciągu - zwymiarowanym i dostosowanym do konkretnego zadania i potrzeb.

Instalacje odpylania przemysłowego Lajac

 

Przemysłowe instalacje odpylające LajacOdpylanie przemysłowe - instalacje Lajac

SYSTEMY ODPYLANIA PRZEMYSŁOWEGO DLA MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

W LAJAC jesteśmy specjalistami od odpylania. Odpylanie obejmuje szeroką koncepcję z wieloma podgrupami. Łączy je jednak to, że instalacja odpylania jest istotną częścią działalności przedsiębiorstwa przemysłowego – niezależnie od jego wielkości. LAJAC dostarcza rozwiązania w zakresie ekstrakcji dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw przemysłowych.

Możemy pomóc w dostawie i montażu kompletnych systemów odciągowych, które zapewniają zdrowe środowisko pracy na stanowiskach pracy, gdzie proce produkcyjny może powodować emisję oparów, dymu lub pyłu. Dostarczamy systemy odciągowe, które zapewniają, że mgła olejowa z maszyn CNC jest filtrowana i odsysana, podobnie jak potrafimy rozwiązywać problemy związane z dymem i pyłem ze spawania, cięcia laserowego, cięcia plazmowego itp.

Odpylanie Lajac